تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
اصول درست نوشتن محتوا چیست؟

اصول درست نوشتن محتوا چیست؟

پنجشنبه 29 خرداد 1399
19:25
قدیانی

 

دغدغه‌ی روز جاری عالم , بیشتر از هر چیز دیگری محتواست

  

عصر ما , عصر بی حوصلگی انسان هاست . آدم ها در اصول نوشتن در تولبد محتوا و قرائت آن مثل خزنده های گوگل فعالیت می‌نمایند . به هرسایت و مطلبی سر میزنند و ذره ای از مطالب نخوانده از وب سایت بیرون می گردند . در صورتیکه بتوانید اندکی آنها را با یک نوشته عالی آهسته کنید , شما موفق این عرصه میباشید .

 

احتمال دارد اعتقاد این نکته طاقت فرسا باشد ولی طبق آمار گوگل در هر ۲۴ ساعت بیشتراز ۲ میلیون مقاله و خبر در سایتها منتشر می شود . با اینحال البته متاسفانه تکنولوژی ها گشوده نیز دوچندان سریع‌تر از حجم محتوا پرورش کرده‌ . کیفیت محتوا امری متفاوت از کمیت آن است و امروزه سایتها با رنگ و قالب های متفاوت و از روش دستگاه های گوناگون برای مخاطب نمایش داده می شود اما از ساخت محتوای ناب و عالی برای مخاطب و مطلوب برای گوگل , خبری نیست . چالش محتوا به قوت خویش باقی ست و در‌حالتی که توان ساخت محتوای عالی را داشته باشید می‌توانید یک سرو گردن از رقیبای خویش فراتر بیاستید . تماشا کننده در یک سری ثانیه راجع به محتوای شما قضاوت میکند . زمان متعددی برای جذب وی ندارید . برای ساخت محتوا شما دو تعیین بیشتر ندارید .

اصول تولید محتوا 

1 - می‌توانید با صرف زمان و انرژی و علم محتوا نویسی , و ساخت محتوای عالی اصیل و با ارزش از نظر مخاطب به بهینه‌سازی وبسایت خویش یاری نمایید .

2 - روش راحت خیس . ساخت محتوای بیکیفیت , ضعیف و قرار به دست آوردن دربین دیگر بازندگان این بازار

 

تعریف محتوا : محتوا یعنی هر چیزی است که به معاش خواننده ارزشی بیفزاید . محتوا بنوعی دربرگیرنده اطلاعاتی است که اعتماد و اعتبار را برای مشتریان مورد انگیزه شما آماده می‌آورد . محتوا یعنی وبلاگ یا این که متن , تصویر , کلیپ , گفتمان , اینفوگرافیک , نظرها یوزرها , روایت , گیف , آهنگ , نکات , دانستنی‌ها و قس علی هذا . .

 

با این تعریف محتوای عالی و باکیفیت چه‌طور ساخت می شود؟

راه های مطلوب ساخت محتوای کیفیت بالا چیست؟

بطور کلی تعریف محتوای کیفیت خوب چیست؟

 

درین مقاله بدین موضوع ناب میپردایم و امید‌واریم کمک اکنون شمایی باشد که نیازمند روش نوشتن یک محتوای عالی و کیفیت خوب میباشید . در پایان خواهید آموخت که چه گونه یک محتوای با صرفه سازی تارنما شده بنویسم .

 

در صدر بگویید که چه کسی میتواند ذهن مشتریان شمارا به روشی حقیقی وواقعی و قابل اتکا مشغول خویش کند؟ بیشک شخصی که به تمام جوانب کار شما اشراف دارد . احتمال دارد فردی مانند یکی‌از کارکنان شما شایسته ترین مورد برای این مسئله است . البته چه کارمند شما و یا این که هر فرد دیگر می بایست بداند چه مطالبی بنویسد و چگونه مطالب خویش را برای مخاطب و موتور های کاوش بازنویسی کند .

 

پیشنهاد های زیر برای هرشخصی ست که به ایجاد محتوای باکیفیت اهمیت می‌دهد :

 

نقش واژه و کلمه مهم در محتوای عالی

تعیین عبارات دارای اهمیت مطلوب برای ساخت محتوا

او‌لین گام در ساخت محتوا گزینش عبارات دارای اهمیت مطلوب است .

 

بقول آلن لیتل خبر نگار ویژه بی بی سی :

آسانی , دکمه فهمیدن است . لغات معمولی و جملات کوتاه یاری می نمایند خواننده در نوشته با مانع ها کمتری مواجه شود و در سود فهم بهتری از نوشته به دست آورد .

 

مبنی بر محاسبه شاخص KEI , تعداد کاوش , میزان رقابت , و مواقعی دیگر لیستی از کلمه ها حیاتی مربوط به رشته خویش توده و نوع نمایید و سپس از آن در عنوان اساسی , تیترهای داخلی و به حدنصاب در محتوای خویش سود ببرید . شدیدا از زیاده روی در استعمال از واژه دارای اهمیت در محتوا خودداری کنید .

همه پرسی موضوعات پرمخاطب برای ساخت محتوا

 

همین اول عمل بگوییم که برای ساخت محتوا مدام بایستی گوش‌های تیزی داشته باشید و مباحثی که برای یوزرها دیدنی است را برای ساخت محتوا گزینش فرمائید . موضوعات روز , رویدادهای هر صنعت , خبر ها دیدنی وجذاب , یادگرفتن های کاربردی و مواقعی از این دست قادر است ازدحام خیر و خوبی برای سایت شما به ارمغان بیاورند . مورد تکراری و پربیننده میتواند در جذب مشاهده اثر گذار باشد در صورتیکه بینش شما را در بطن خویش داشته باشد .

نقش کیفیت در محتوا

 

همانطور که گفتیم , ساخت محتوای عالی یک گزینش است . شما توانا می‌باشید که زمان و انرژی خویش را روی ساخت محتوای عالی و سئو سایت شده و موفقیت مارک خویش بگذارید و به‌این روش به بهینه‌سازی وبسایت خویش امداد کنید , یا این که شیوه آسان‌تر و برعکس را گزینش نمایید و محتوای ضعیف بنویسید . سفارش می‌کنیم که سبک متن خویش را از کسی تقلید نکنید و در هنگام نوشتن محتوا فقط در خصوص مسئله هدفتان در محتوا تمرکز فرمایید . و تلاش فرمائید حجم محتوای تان را نسبت به قضیه آن محتوا بلند یا این که کوتاه فرمائید . این تناسب در حجم و کیفیت بسیار اهمیت داراست . در شرایطی‌که حس می کنید به گزافه گویی افتاده اید از نوشتن بیشتر خویش داری فرمایید .

پیشین از نوشتن یک محتوای خوب در ذهن خود به‌این پرسش ها پاسخ دهید :

 

آیا مطلبی که میگذارید برای خواننده واقعا اثر گذار است؟

از نوشتن این مقاله چه هدفی دارید؟

آیا به مقاله خود اعتماد و اعتقاد ۱۰۰ % دارید ؟

 

به یاد داشته باشید قرار نیست ما در ساخت محتوا دایره‌ی واژگان خود را به صورت مخاطب بکشیم

محتوای ترند را بیابید

 

برای یافتن ایده های نو برای نوشتن میتوانید همیشه روی محتوای ترند شده یا بقولی محتوای هیت شده حساب فرمایید . این جور محتوا جواب خود را پس داده است . از برخورد افراد با محتوای ترند شده می توانید برای نوشتن مقاله خود سود ببرید . و نهایتا کارران فراوانی را برای محتوای خود جذب فرمایید .

اهمیت تیتر در محتوای خوب و کیفیت عالی

انتخاب یک عنوان زیرکانه

 

رک بگوییم که گزینش عنوان تکراری در سئو فاجعه است . درصورتی که بدنبال سریعترین شیوه برای عدم موفقیت می باشید , از عنوان های تکراری به کارگیری فرمائید . 80 درصد از مردم تنها عنوان‌ها را می­ خوانند . عنوان می بایست برای نوشته تان بها آفرینی کند و گزیده ای از محتوایش باشد . عملکرد نمایید میرزا نویس نباشید و زمانی برای مقاله یا محتوایی اصیل زمان خرج میکنید , باجستجویی در گوکل عنا وین خوب و استفاده نشده را برای محتوای تان استعمال فرمائید .

سفارش های برای عنوان محتوای خوب

 

طول عنوان محتوا می بایست متناسب باشد . ( خیر کوتاه و خیر بلند )

به کار گیری از نام برند در عنوان ( به کارگیری بیش از حد سبب ساز لطمه به برند شما میشود )

استفاده از عبارات جذاب در عنوان

عنوان محتوا میبایست مخاطب را نسبت به خواندن آن ترغیب کند و نتواند بی‌توجه از کنار آن عبور کند

 

ایده های ناب برای نوشتن محتوا

 

یکی مهم ترین قدم های نوشتن محتوا , داشتن ایده نخستین است . شما تا ندانید درخصوص چه موضوعی می خواهید بنویسید , نمیتوانید قدم های بعدی را بخوبی بردارید . البته از کجا برای محتوای خود سوژه پیدا کنیم؟

 

یکی موثر ترین روش ها دقت به قسمت کامنت یا نظرها سایت خود شما و یا رقیبان شماست . این نظرها آکنده از ایده های ناب برای محتوا نویسی ست . یا می توانید از تیم پشتیبانی بخواهید آخری سوالات مخاطبین را برای شما لیست کنند . همچنین پست الکرونیکی های مشتریان خود را دست کم نگیرید . مواردی که ذکر شد منابع عظیمی از ایده های ناب محتوای خوب می‌باشند که اکثر وقت ها بوسیله افراد دستکم گرفته می گردند . این گونه پاسخ به خواست مخاطب بهترین گونه ساخت محتواست . نگذارید معمولی بودن سوالهای شمارا فریب بدهد . شما با نهادن خود در جایگاه مخاطب می توانید نیاز اورا مرتفع سازید . به شما قسم می دهیم با این نگرش , ایده های نابی خواهید یافت .

ویرایش یک‌سری باره محتوا

 

محتوای خوب در یک لحظه مخلوق نمیشود . تکنیک های ویرایش محتوا یاری می کند تا یک محتوای ناب و کیفیت خوب زاده شود . هرچه در یک زمینه تمرین بیشتری داشته باشید , مهارت بیشتری پیدا خواهید کرد .



موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 162 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
شاید به شما هم وعده داده باشند که در عرض یکماه به رتبه و صفحه اول گوگل می رسید؟ آیا می دانستید که این دسته از سئوکاران، از روش های کلاه سیاه سئو استفاده می کنند؟ آیا می دانستید که تکنیک های کلاه سیاه سئو مانند لینک ها و متنون پنهان، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و ... بسیار خطرناک هستند! بهترین روش استفاهد از کمک های یک مشاوره حرفه ای سئو و خدمات سئو قابل اعتماد است. برای این کار بهتر است که بر روی این لینک کلیک کنید تا با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به افزایش ترافیک سایت است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|