تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
نکات و ترفندهای کشف پیوند یا لینک

نکات و ترفندهای کشف پیوند یا لینک

يکشنبه 18 خرداد 1399
2:18
قدیانی


نکات و ترفندهای کشف پیوند ( Link prospecting )

ساخت پیوند هنری است , که خیلی ها , از جمله مقاله نویس اندرو دنیس افزایش ترافیک سایت , از روش امتحان و نادرست آن را یاد گرفته اند . وی بعضا از مواقعی که در خصوص چگونگی شناسایی و به دست آوردن لینک و پیوند های خوبتر یاد گرفته است را با ما به اشتراک نهاده است .

لینک ها و متون پنهان 

برای ساخت پیوند هیچ فراگیری یا این که مسیر قانونی و قراردادی نیست . بیشتر پیوند سازان ماهر یا این که خویش آموخته اند و یا این که از یک مربی یادگرفتن چشم اند . بدین ترتیب در حالتی‌که میخواهید به حوزه سئوی وب سایت وارد گردید ( یا این که میخواهید پروفایل لینک و پیوند تارنما خویش را افزایش دهید ) , بایستی امتحان و اشتباه نمایید .

https://t.co/VH3AKmk0Zu?amp=1

با دقت به این‌که فراگیری قانونی دراین مورد نیست , بهینه سازی سایت کاران بایستی تجربه و تخصص خویش را با دیگرافراد به اشتراک بگذارند تا ما هم بتوانیم یاد بگیریم و به ترقی این رشته یاری کنیم . درین مقاله , می خوام تجربه خودم را با شما به اشتراک بگذارم ; امیدوارم به شما یاری دهد link prospecting خویش را بهبود داد , و در فیض با جستن وب سایت های خوب تر , لینک و پیوند های خوب تر هم پیدا فرمائید .

 

link prospecting نیازمند جستجوست

 

هر چیزی که به کسب لینک و پیوند بستگی دارد , بر اساس کاوش پنهان است . کاوش یک عنصر حساس برای موفقیت است , درحال حاضر چه به مراد کشف باشد , چه به خواسته توسعه و گسترش و یا این که کشف مخاطب . کاوش فقط منش برای به دست آوردن داده ها و وصال به ادراک صحیح از یک ورقه , وب سایت , مسئله یا این که مخاطب ضروری برای پیوند های امن و موءثر است .

 

فهم و شعور صحیح از روش به کارگیری از گوگل و کاوش کردن , برای کاوش در قضیه لینک و پیوند سازی , اساس ای سفت سازه می نماید و رشد نحوه اندیشه صحیح , سبب ساز به بهبود تارنما یابی و link prospecting می شود .

 

در اینجا به بعضی از نکاتی که خودم به آن ها پی برده ام اشاره می‌کنم تا به ترقی کاوش در لینک و پیوند سازی به شما یاری دهد .

 

جستجوی دستی

 

جستجوی پیوند را به یک تراز تازه خیس ببرید , شما می بایست جستجوی دستی و استراتژیک در اینترنت را با نیز ادغام و به عمل ببرید .

 

جستجوی دستی از آن جور تخصص هایی است که زبده بیشتر , خوب تر می شود . بایستی مدام و در هر هنگامی , صرف لحاظ از این‌که پروژه ای که بر روی آن عمل میکنید چه می باشد , دیده خویش را برای مجال های احتمالی گشوده نگه دارید .

 

این بدان مفهوم نیست که کورکورانه در اینترنت گشت و گذار نمایید بدین آرزو که یک ورقه دارای ارتباط پیدا نمایید . جستجوی استراتژیک بر مبنا جستجوهایی که از گذشته و با ادراک فن تان , جستجوی گوگل و فن ی جست و جوی بار توسعه یافته انجام داده اید سازه می شود .

 

برای این‌که مهارت های prospecting خویش را بی نقص نمایید , بایستی از نتیجه ها سطحی که از روش Google به دست می‌آید بالاتر روید , و با دنبال کردن breadcrumb ها , مجال های مخفی را بیابید .

 

مثلا , فرض فرمائید که دارید ورقه ای را ارتقاء می دهید که اطلاعاتی درباره ی کارایی های لاستیک های متعدد مهیا می نماید . با جست و جوی بار توسعه یافته گوگل در امر کوئری [علاقه مندان به خودرو] می توان از وب لاگ ها و وبسایت های بررسی و خبر‌ها ماشین , پیوند گرفت . البته در صورتی‌که حاصل را بیشتر بررسی فرمایید , احتمالا از روش تارنما هایی که راجع‌به مسابقات ماشین رانی میباشند بتوانید راه و روش های جدیدی برای مجال های نو خیس پیدا فرمائید .

 

یک فکر ایده پرداز در link prospecting : در حالی که یک تاکتیک اثبات را اجرا می‌کنید , البته به صورت فعال نظرات و زمان های تازه را هم دنبال نمایید .

 

گرچه حاصل جستجویی که در صفحه ها نتیجه ها میبینید , اکثر زمان ها مشتمل بر لینک و پیوند های با ارزشی می‌باشند , ولی چنانچه این تارنما ها را بیشتر بررسی نمائید , به احتمال فراوان چه بسا مجال های بیشتری هم پیدا خواهید کرد .

 

بعضا از منابع بالقوه ای که برای کشف مجال های بیشتر استعمال می‌کنم :

https://t.co/DfpbklPA9B?amp=1

صفحه ها شرکت کردن ( Partnership pages ) : تارنما های دارای ارتباط مشارکتی به احتمال مضاعف به شما هم پیوند می دهند .

فهرست منابع مرتبط با به‌این فن : مطالب دارای ارتباط به معنای به دست آوردن لینک و پیوند های احتمالی است .

انجمن های بلاگ : نویسندگان میهمان یا این که اشخاصی که لحاظ می دهند ممکن است خودشان وبسایت هایی داشته باشند که بها به چنگ آوردن لینک و پیوند را داشته باشند .

 موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 177 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
شاید به شما هم وعده داده باشند که در عرض یکماه به رتبه و صفحه اول گوگل می رسید؟ آیا می دانستید که این دسته از سئوکاران، از روش های کلاه سیاه سئو استفاده می کنند؟ آیا می دانستید که تکنیک های کلاه سیاه سئو مانند لینک ها و متنون پنهان، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و ... بسیار خطرناک هستند! بهترین روش استفاهد از کمک های یک مشاوره حرفه ای سئو و خدمات سئو قابل اعتماد است. برای این کار بهتر است که بر روی این لینک کلیک کنید تا با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به افزایش ترافیک سایت است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|