تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
مشاور سئو سایت کیست؟

مشاور سئو سایت کیست؟

دوشنبه 15 ارديبهشت 1399
0:25
قدیانی

 

مشاور سئو سایت کیست؟ و مشورت کردن سئوی وب سایت چیست؟

مشاور یا این که مشاوران سئوی وب سایت ( Search Engine Optimization Specialist ) , شخص یا این که اشخاصی اند که با به کارگیری از دانش‌های مرتبط با فضای مجازی , علم آماری , تخصص در حوزه ساخت وب سایت , ساخت محتوا و بقیه مهارت‌های دارای ربط امداد مینمایند تا وب‌سایت شما در SEO اضطراری برای گوگل چشم شود . SEO یک تخصص است و به متخصص ها باسابقه نیاز است تا وبسایت شما در این مورد خوبتر شود . مشاوران سئوی وب سایت همت میکنند وبسایت شما خیر صرفا در موتورهای کاوش بلکه در شبکه‌های اجتماعی نیز پر بازدید باشد.

https://ismaeilsahab.ir/seo-consulting/

مشاور سئو حرفه ای

به بهبود نتیجه ها جستجوی گوگل در هنگام سرچ لغت ها با اهمیت ( keyword ) مرتبط با شما و یا این که مرتبط با کسب و عمل شما می گویند . مخاطبان و یوزرها دنبال شما نیستند , آن ها دنبال خواسته‌های خودشان می باشند و این خواسته‌ها را در قالب کلمه ها و جدیدا در قالب عباراتی در موتورهای کاوش ( در 98 درصد مواقع گوگل ) کاوش می‌نمایند و حاصل این جستجوهاست که شمارا به آنها وصل می کند . در صورتیکه شما در نتیجه ها گوگل چشم گردید , اقبال جذب مخاطب و استفاده کننده به اینترنت سایت‌شما با گاز بالا‌ خواهد رفت . معنای چشم شدن در نتیجه ها گوگل آن است که وبسایت شما در کاغذ اولیه گوگل باشد . طبق آمارها بیشتراز 38 درصد مخاطبان به فیض نخستین گوگل تنها اهمیت میدهند و روی آن کلیک مینمایند . فی مابین همین آمارها تنها 0 . 78 درصد مخاطبان به برگه دوم گوگل می روند و صفحه ها سوم به بعد از آن نسبتاً آماری در حدود صفر دارا‌هستند . بدین ترتیب سئوی سایت در حالتی‌که مهمترین استدلال موفقیت دربازاریابی دیجیتال نباشد یکی مهمترین هاست .

چه گونه سئو سایت سایتمان را بهبود بخشیم؟

 

همان گونه که گفته شد , بهبود سئوی سایت نیاز به متخصصین کارآزموده و همینطور تخصص‌های چندین وجهی دارااست . مثلا ایجاد محتوا یک جور تخصص است و تحلیل داده یک جور تخصص دیگر .

بعضی از راه و روش حل‌های ما برای بهبود بهینه سازی سایت شما :

 

پر سرعت کردن وبسایت شما با بروزترین متدها و لهجه کد زدن

ایجاد محتوای منحصر به فرد

بهبود UI/UX

یاری به ریسپانسیو بودن وبسایت شما

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بررسی داده‌های سایت شما

چرا سرویس ها مشورت SEO

سئوی وب سایت یاری می‌نماید تا مقام خویش را در موتورهای کاوش بهبود ببخشید و در ادامه آن مخاطبان وب سایت تان هم ارتقاء چشمگیری می یابند . رقبای با اهمیت شما در واقع افرادی می باشند که با لغت ها دارای اهمیت هدفتان درجه های بالاتری نسبت به وبسایت شما دارا هستند . آیا برای بهبود جايگاه وب سایت خویش اقدامی کرده اید؟ آیا می دانید هزینه ای که بابت سئوی وب سایت خویش به سئوکار پرداخت می کنید میتواند در دراز بازه زمانی رجوع و برگشت سرمایه 100 برابری داشته باشد؟!

مشاوران بهینه سازی وب سایت سرویس ها ذیل را به مشتریان خویش ارایه میدهند :

 

بررسی محتوا و ساختار وب سایت

مشورت تکنیکال در قضیه توسعه و گسترش وب‌سایت , مثل مشورت میزبانی اینترنت , ریدایرکت‌ها , خطای صفحه های , استعمال از جاوا اسکریپت

توسعه و گسترش محتوا

مدیر کمپین‌های آنلاین توسعه و گسترش کسب و عمل

تحقیق در رابطه عبارات با اهمیت

یادگرفتن سئو وب سایت

بازاریابی موتورهای کاوش برای ارتقا مشتریان تارنما

 

ارتقا مشتریان وبسایت از روش موتورهای کاوش سوای داشتن راهکار سئوی مطلوب امداد متعددی به شما نخواهد کرد . تبلیغات کلیکی گوگل و سئوی سایت روش های قابل قبولی برای ارتقاء مشتریان وبسایت شما از روش موتور جستجوی گوگل میباشند . سئو وب سایت و تبلیغات کلیکی گوگل هزینه بر می‌باشند . سئوی سایت در بلند مقطع قادر است برای ارتقا مشتریان شما فیض بخش باشد . با این وجود تبلیغات کلیکی گوگل در بازه زمان پاره ای قادر است مشتریان بالقوه اکثری را در سمت کسب و عمل شما ساماندهی نماید .

برگزیدگان منابع SEO

https://ismaeilsahab.ir/e-a-t/

تبلیغات گوگل تاثیری بر مقام وب سایت شما در نتیجه ها جستجوی گوگل نخواهد داشت . گوگل هیچ وقت برای بهبود سکو تارنما شما در حاصل طبیعی هزینه ای اخذ نمیکند . نمایش وب سایت در مرتبه های برتر حاصل گوگل به طور کامل بدون پول است . همینطور گوگل در Search Console , بلاگ قانونی Webmaster Central و انجمن گفتگوی گوگل , داده ها متعددی درباره ی شیوه بهینه سازی وب سایت برای بهبود سکو طبیعی ارایه می‌نماید .

 

با این وجود شما می توانید فارغ از نیاز به سئوی سایت خویش , با پرداخت هزینه تبلیغات گوگل در ورقه نخستین گوگل چشم گردید . در رابطه تفاوت‌های سئوی وب سایت و تبلیغات گوگل بیشتر بخوانید .

 

در‌صورتی‌که که خودتان می خواهید برای بهبود جايگاه وبسایت خویش مبادرت فرمایید , میتوانید مقاله‌ها سئو سایت را مطالعه فرمائید و از ابزارهای بهینه سازی وب سایت استعمال نمائید .

مشاور سئو وب سایت کیست؟

از آنجایی که فهم و شعور و نظارت پارامترهای الکسای تارنما برای مدیران وب سایت اهمیت ویژه ای داره این مقاله را برای دوستانی که با پارمترهای الکسا شناخت کافی ندارند منتشر کردم : درجه :

مورد در آغاز که با آیکون زمین معین شده سکو جهانی وبسایت و مورد آنگاه که با درفش یک سرزمین معین شده , مشخص و معلوم می نماید وب سایت شما در کشوری که بیشترین نرخ مشاهده را داراست چه سکو ای دارااست .

 

نکته : این عدد صرفا از کشوری که بیشتری بازدیدکنندگان شما از آن مملکت می‌باشد اختصاص دارااست خیر به کشوری که درجه ی کمتری دارد!

 

تعامل بازدیدکنندگان :

Bounce Rate : این پارامتر مشخص و معلوم می کند یک‌سری درصد از تماشا کنندکان بعداز دیدن او‌لین ورقه تارنما شمارا ترک کرده اند . هر چه میزان این میزان کمتر باشد حالت تارنما شما خوب تر است . غالبا بالای ۸۰ % بد , ۵۰ % میانگین و ذیل ۳۰ % خوب است . این داستان وقتی بیشتر عرض اندام می نماید که طراحی وب سایت و UX آن ضعیف باشد و یوزرها رغبتی به دیدن تارنما و تعامل با آن نداشته باشند .

 

میزان تماشا صفحه ها هر بازدیدکننده :

Daily Pageviews per Visitor : این پارامتر معلوم می‌کند بطور میانگین بازدیدکنندگان تعدادی برگه از وبسایت شما‌را ملاحضه کرده اند . هرچه بیشتر باشد خوب تر است . افزودن اِلمان های مثل BreadCrumb و پست های دارای ربط امداد زیاد متعددی به ارتقا این عدد خواهد کرد .

https://ismaeilsahab.ir/google-panda/

بازه زمانی زمان صرف شده به وسیله هر بازدیدکننده :

Daily Time on Site : این پارامتر معلوم مینماید بطور میانگین بازدیدکنندگان یک سری دقیقه از سایت شما دیدن کرده اند . این عدد هم هرچه میزان بیشتری داشته باشد شرایط بهتری خواهید داشت , این پارامتر را با محتوای مطلوب و خوانا و همینطور جذابیت بصری محتوا میتوان ارتقاء اعطا کرد .

 

برای هرگونه سوال یا این که مشورت نیز میتونید با بنده اسماعیل سحاب در تماس باشید

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 368 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
شاید به شما هم وعده داده باشند که در عرض یکماه به رتبه و صفحه اول گوگل می رسید؟ آیا می دانستید که این دسته از سئوکاران، از روش های کلاه سیاه سئو استفاده می کنند؟ آیا می دانستید که تکنیک های کلاه سیاه سئو مانند لینک ها و متنون پنهان، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و ... بسیار خطرناک هستند! بهترین روش استفاهد از کمک های یک مشاوره حرفه ای سئو و خدمات سئو قابل اعتماد است. برای این کار بهتر است که بر روی این لینک کلیک کنید تا با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به افزایش ترافیک سایت است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|